Powrót do blogowania!

Wstyd. Jest mi przeogromnie wstyd za przestój w publikacjach w 2016 roku.

Wszystko zaczęło się od większej ilości pracy, a skończyło na ciężkiej grypie w Styczniu. No, ale nie ma na co narzekać! Blog o fotografii dalej istnieje i jak podają mi moje statystyki duży procent z was jeszcze mnie tutaj odwiedza.

Jakie mam plany na 2017?

Przede wszystkim na blogu co miesiąc pojawi się minimum jedna obszerna publikacja, dotycząca nowego aparatu, czy sprzętu, który zabierzesz w teren. Po drugie mam zamiar dorzucić swoje trzy grosze do strony o języku niemieckim. Zapytacie się pewnie jakiej i dlaczego, akurat niemiecki?

Językiem niemieckim pasjonuję się od dzieciństwa i potrafię już olbrzymią liczbę słówek (ok. 10 000). W zasadzie to jedyny język obcy, który ciągnął mnie tak bardzo w wir nauki. Jak na razie rozmawiam dopiero z założycielami strony o niemieckim i miałbym dodawać i zmieniać słowniki tematyczne na stronie. Konkretniej chodzi mi tutaj o podstronę z poradami niemieckimi – https://podstawyniemieckiego.pl/tematyczny-slownik-polsko-niemiecki/. Jak wyjdzie ta współpraca i czy w ogóle wyjdzie – nie mam pojęcia.

Tematyczne serie wpisów!

Mimo iż będę publikować raz w miesiącu, postaram się napisać przynajmniej dwa razy w ciągu 12 miesięcy jakieś tematyczne serie wpisów na temat fotografii.

No i oczywiście – w końcu założę konto na facebooku!

Tak więc oczekujcie mnie na stronie o języku niemieckim i befoto.pl!